Wynik testu ciążowego 19 dni po pettingu

http://forum.abczdrowie.pl/forum-ginekologia/1248269,skape-krwawienie-po-luteinie-i-negatywny-wynik-b-hcg-a-ciaza opis mojego problemu. W ulozenie tej szyjki macicy, ta temperatura. Kolor tych warg sromowych, chociaz nie wiem jakie byly weczesniej,. ten biały śluz. jeszcze trochę i mam dostać okres. i czy wynik jest 19 dni po pettingu wiarygodny?Czy jakbym miała jakieś zaburzenia hormonalne to mogłyby one zafałszować BHCG? mój wynik to <0.100. zakresy sa podane od 3 tyg ciazy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wyklucza ciążę. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.