Wynik TSH przy problemach z zaparciami

Witam Mam 62lata i problem z zaparciami w związku tym zrobiłam badania TSH-wynik 0,040 po miesiącu zrobiłam pakiet badań tarczycowych i TSH to 0,697 a anty-TPO -7,19.Czy pierwszy wynik TSH to błąd laborantki ? czy TPO jest prawidłowe? zaznaczam, że nie brałam żadnych leków na tarczycę. Prośba o zaparcia-zazywam codziennie Błonnik Xenna i niewiele pomaga-gdzie mam szukać przyczyny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki aktualnych badań mieszczą się w granicy normy. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.