Wyniki badań hormonów przy niedoczynności tarczycy

Witam, Odebrałam wyniki badań na niedoczynność tarczycy i chciałabym się dowiedzieć, czy jest sens wydawać pieniądze na dalsze wizyty u lekarza. Moje wyniki: TSH : 2,98 mU/l , Tyroksyna wolna FT4 : 13,71 pmol/l , P-ciała p/peroksydazie tarczycowej : 8,26 lU/ml, P-ciała p/tyreoglobulinie : 121,1 lu/ml. Robiłam USG tarczycy i wyszło dobrze.

Aby oceniać wyniki badań laboratoryjnych trzeba załączać zakresy referencyjne, gdyż każde laboratorium może mieć inne. Po załączeniu norm wyjaśnię wyniki.