Wyniki badania krwi 3-miesięcznego dziecka

mam pytanie odnośnie wyników krwi mojej 3miesięcznej córeczki.Martwią mnie jej ostatnie wyniki Hct-36.00,PLT-625.000,MPV-8,20,PCT-0.513,WBC-17.10,EA-5.9,LY-8.10,BA-1.0,MO-1.9 Nadmienię iż u małej non stop te leukocyty są podwyższone od urodzenia choć w styczniu spadły ale wyszła jej anemia te wyniki które napisałam są z 14lutego.Pani doktor z neonatologii nie wie co jej może być i skąd te podwyższone leukocyty mała nie jest leczona żadnymi lekami bo nie wiedzą na co ją leczyć.PROSZĘ POMÓŻCIE!!!

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli u córki wykluczono podstawowe źródła infekcji (drogi oddechowe, układ moczowy, uszy), możliwość wystąpienia infekcji wewnątrzmacicznej, to dziecko powinno przede wszystkim zostać skonsultowane przez hematologa. Na podstawie samego badania krwi, bez możliwości zbadania dziecka nie można niestety napisać nic więcej.