Wyniki badania po usunięciu szyjki macicy

Jestem po usunięciu szyjki macicy i macicy CIN/CIS otrzymałam wyniki i nie rozumię w rozpoznaniu :endometrium cum signi secretionis i leiomyoma Proszę o wyjaśnienie bo nie wiem czy mam się bać dalej czy moge odetchnąć

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to :śluzówka macicy w stadium wydzielić żyć z obecnością mięśniaków gładkokomórkowych. Nie ma powodów do obaw, zmiany zostały usunięte.