Wyniki po operacji serca zastawki aortalnej

Witam mam zrobione badania i odebrałam wyniki : żelazo -166 ug/dl, kwas moczowy ;6,4 mg/dl, berelioza IgM15,55 RU/ml Interpretacja - UJEMNY, Borelioza IgG 146,62 RU/ml Interpretacja DODATNIA czy są te wyniki prawidłowe jestem po operacji serca zastawki aortalnej i mam w ramieniu rozrusznik ,jestem emerytką od 8 lat.Bardzo się pocę na twarzy i miewam stany podgorączkowe PRZYJMUJE LEKI rano : 1 tabletka TRITACE-5mg, Diuwer-5mg,NEDAL -5mg,ACARD -75 mg.Czekam na odpowiedż.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakies inne objawy? proponuje udąc się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszytskich wyników będzie można okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.