Wysoka gorączka, dreszcze, mdłości, brak apetytu

Pol roku temu strasznie zaczela bolec mnie glowa ze nie ruszalam sie z łóżka przez tydzien.Mialam wysoka goraczke,dreszcze, mdlosci, brak apetytu i zaczelo szumiec mi w glowie czy w uszach.Nie moglam wcale podniesc sie z łóżka w zwiazku z czym nie poszlam do lekarza.Po tygodniu troche mi przeszlo jednak pozostalo mi to szumienie,caly czas mi szumi w glowie i mam zawroty glowy.Zaczelam czytac ze takie objawy sa przy zapaleniu opon.Niewiem co mam robic,czy nie jest za pozno na rozpoznanie choroby

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy które wystąpiły pół roku temu i trwają do dziś nie są objawem aktywnego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych. Wskazana jest konsultacja neurologiczna, ponieważ objawy są niepokojące.