wysoki cholesterol przy bardzo szczupłej sylwetce

Witam, mam 22 lata i jestem bardzo szczupłą kobietą (46 kg / 170 cm). Okazało się, że mam bardzo wysoki poziom złego cholesterolu, do tego problemy z żołądkiem (bóle, skurcze) związane ze stresem. Jak powinnam się odżywiać, aby obniżyć poziom cholesterolu, ale nie schudnąć? Mile widziane byłoby nawet przybranie na wadze. Interesuje mnie co powinnam jeść i ile (mam ogromny apetyt). Pozdrawiam
22 LAT ponad rok temu

Witam,
informacje odnośnie do produktów, które powinny zostać wyeliminowane w przypadku stwierdzonych zaburzeń lipidowych, znajdzie Pani pod linkiem:

http://portal.abczdrowie.pl/wysoki-cholesterol-jak-z-nim-walczyc
Mam nadzieję, iż była Pani u lekarza i skonsultowała się w sprawie niewielkiej masy ciała?
W chwili obecnej ma Pani znaczny niedobór masy ciała, co również jest niebezpieczne dla zdrowia.
Jeśli nie korzystała Pani w tej sprawie z porady lekarskiej, proszę jak najszybciej ustalić przyczynę problemów z masą ciała.

Pozdrawiam ciepło