Wysuwanie się krążka Nuva Ring podczas snu

Witam.Stosuję regularnie Nova Ring jednak często mam wątpliwości co do jego skuteczności bo krążki które zakładam mają tendencję do wysuwania się np podczas snu. Z tego względu stosuję teraz 2gi krążek bez przerwy. Ale ostatnio mam "ciążowe" objawy-od ponad tyg bolące piersi, często chodzę siusiu, w nocy przymusowo a dziś po śniadaniu zwymiotowałam. Jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży?Czy test z apteki wykonany w ciągu dnia będzie wiarygodny?A może to skutek braku przerwy?Pozdrawiam

Stosowanie antykoncepcji w sposób niezgodny z zaleceniami producenta nie daje pewności czy antykoncepcja jest skuteczna. Może też być przyczyną niepożądanych objawów. Proszę wykonać test ciążowy jeśli miesiączka nie wystąpi w spodziewanym terminie i zgłosić się do ginekologa aby rozważyć zmianę rodzaju antykoncepcji.

Nie rozumiem jak stosuje Pani drugi krążek bez przerwy? w każdym razie stosowanie antykoncepcji w sposób dowolny, niezgodny z zaleceniami producenta nie daje pewności co do skuteczności jak również może powodować różne objawy niepożądane.