Wysypka przy uczuleniu na kurz i sierść

Witam.Od pół roku prześladuje mnie wysypka.Dodam że mam uczulenie na kurz i sierść. Na poczatku swędzialo mnie całe ciało, nie mogłam przez to zasnąć. Byłam u paru lekarzy jednak przepisuja tylko tabletki na alergie. Miałam badanie krwi, kału na obecność pasożytów a nawet badanie na cukrzycę. Wszystko wyszło w normie. Dostałam skierowanie do alergologa na dalsze testy. Śwedzenie nadal nie ustępuje dlatego zwracam się o pomoc. Co może być przyczyną? Dlaczego utrzymuje się to aż tak długo?

Aleksander Ropielewski

Niestety moja odpowiedź nie będzie szczególnie pomocna, ponieważ nie mam możliwości oceny zmian skórnych. Na pewno powinna Pani zrobić testy skórne oraz skontaktować się z dermatologiem. Dolegliwości trwają tak długo ponieważ nie wygasł czynnik je powodujący.