Wzdęcia, zaparcia i brak apetytu

Mało kiedy jem. Często mam zaparcia i wzdęcia. Mój tryb życia jest trybem siedzącym i bardzo nerwowym. Na dodatek mam problem z nerkami, jelitami, usunięty wyrostek i nieprawidłowy przepływ krwi przez zastawkę. Poza tym lewa komora niepowiększona, w badaniu spoczynkowym bez istotnych odcinkowych zaburzeń kurczliwości. w Badaniu Dopplera niedomykalność zastawki pnia płucnego +przepływ w normie. W trakcie badania pojedyncze pobudzenia dodatkowe

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ze względu na Pani/Pana stan sugerowałbym konsultację z lekarzem bezpośrednio w przychodni lub szpitalu gdyż nie można ordynować dalszego postępowania bez dodatkowych badań.