Wzdęte podbrzusze po posiłku

Witam,mam problem z brzuchem gdyż po kazdym posiłku mam wzdete podbrzusze.Ciąże raczej wykluczyłam bo robiłam testy.A po prawej stronie w pachwinie wyczówam jakby była pełniejsza po lewej mniej.Niemam pojecia czym to jest spowodowane gdyz kożystam z toalety jak zasze raz dziennie. Proszę o jakąś wskazówke

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane wzdęcia najpewniej są wynikiem nieprawidłowej diety. Proszę zatem zwrócić baczną uwagę na swoją dietę, a wzdęcia powinny ustąpić.