Zaburzenia hormonalne i brak miesiączek

Witam, proszę pilnie o pomoc. Od 3 lat choruje na zaburzenia hormonalne. Przez okres 2 lat byłam faszerowana tabletkami anty, które wywołały sztuczny okres jednak objawy takie jak senność, depresja, zły wygląd,łysienie pozostawały. Miała prześwietlaną macicę i nic nie znaleziono, jajniki w porządku. Wyniki badań nie były w normie. Znowu tabletki na wywołanie okresu i błędne koło ponownie. Reszta objawów została. Teraz łykam eutyrox25 przy tsh 3,70. Okres powrócił ale mizerny. Reszta została.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.