Zaburzenia miesiączki przy tabletkach hormonalnych

Witam. Mam 21 lat i biorę tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio brałam dwa opakowania tabletek pod rząd , nie robiąc żadnej 7 dniowej przerwy. Po zrobieniu 7 dniowej przerwy po dwóch opakowaniach moja miesiączka była mało obfita w porównaniu z poprzednimi i krótsza. Czy mogło być to spowodowane brakiem wcześniejszej przerwy czy może coś innego? Z góry dziękuję za udzielenie informacji.

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to związane z zaniechaniem przeerwy z odstawienia w poprzednim cyklu. Jest to normalna sytuacja i nie ma powodu do niepokoju.