Zaburzenia równowagi, przyspieszone bicie serca, ból w klatce piersiowej

MAM PRZYSPIESZONE BICIE SERCA SZYBKO SIĘ MĘCZĘ ZABURZENIA RÓWNOWAGI CHODU I WIDZENIA BÓL W OKOLICACH LĘDZWI PROMIENIUJĄCY DO PACHWINY BÓL W KLATCE PROMIENIUJĄCY DO LEWEJ STRONY BÓL LEWEGO RAMIENIA I OBU NÓG BÓL KARKU CIŚNIENIE 130/85 EKG MIAŁEM ROBIONE TRZY DNI TEMU I WSZYSTKO W NORMIE MOJA PANI DOKTOR TWIERDZI ŻE TO ZWYRODNIENIE KRĘGOSŁUPA WYNIKI RTG WYKAZUJĄ LEKKI ZWYRODNIENIE KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO MIAŁEM BADANIE KRWI 9 MIESIĘCY TEMU I RÓWNIEŻ WSZYSTKO W NORMIE CZY TO NAPRAWDĘ TEN KRĘGOSŁUP.

Witam. Przyspieszone bicie serca i łatwe męczenie się mogą być wynikiem słabej kondycji fizycznej lub nadwagi. Może warto pomyśleć o systematycznym podejmowaniu aktywności fizycznej? Pozostałe objawy mogą być natomiast wynikiem zmian zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa - zaburzenia chodu wynikają ze zmian w odcinku lędźwiowym - jeśli w tym odcinku nie zostały wykryte żadne nieprawidłowości konieczna jest konsultacja ze specjalistą neurologiem. Warto również zastanowić się czy w ostatnim czasie nie towarzyszył Panu wzmożony stres a objawy nie są konsekwencją jego somatycznej manifestacji.