Zaburzenia rytmu serca po anoreksji

Witam. Mam taki problem. Kilka lat temu byłam anorektyczką, bardzo wychudzoną. Z tego powodu dostałam zaburzeń rytmu serca. Mam częste zawroty głowy i duszności. Teraz mam normalną wagę ale wiąż rozwalone serce. NIe byłam u żadnego lekarza. Co to jest za choroba i czy można to leczyć, skoro jest już ,,po czasie''. przecież nie mogę cofnąć czasu żeby temu zapobiec...

Witam,
przede wszystkim musi Pani skontrolować podstawowe parametry laboratoryjne - morfologię, elektrolity oraz TSH.
Należy również wykonać EKG aby określić problem kardiologiczny i udać się do kardiologa celem ewentualnego wprowadzenia leczenia.

pozdrawiam!