Zaczerwienienie błony śluzowej odbytnicy i ogniskowe zatarcie rysunku naczyniowego w wyniku kolonoskopii u dziecka

Moje dziecko miało wykonaną kolonoskopię tydzień temu ze względu na biegunkę i wymioty. Biegunka utrzymuje się do dziś. Kolonoskopia wykazała zaczerwienienie błony śluzowej odbytnicy i ogniskowe zatarcie rysunku naczyniowego. Do tego dziecko ma dziwne odgłosy w okolicy jelit i ciagle chudnie. Czy ten wynik moze wzkazywać na jakąś chorobę?

Piotr Pilarski

Wynik kolonoskopi nie wskazuje na konkretna chorobe jednak takie objaey jak chudniecie moga oznaczac pewną patologie. Sugeruje zglosic sie do lekarza zlecajacego badanie.

Pozdrawiam.