Prośba o interpretację wyniku kolonoskopii córki

Witam, proszę o interpretację wyniku kolonoskopii mojej córki. Zastępnica, esica, odbytnica: obraz z widocznym obrzękiem blaszki właściwej jelita, w wycinkach widoczne fragmenty grudek chłonnych. Obraz endoskopowy: Zatarcie rysunki naczyniowego i zaczerwienienie. Dodam, ze moja córka miała nieswoiste zapalenie odbytnicy i esicy. Do tego czesto oddaje stolec, bo 4-5 razy na dobę nawet normalnej konsystencji. Do tego co jakiś czas miewa kilkudniowe biegunki. Ob ma 37. Co to wszystko oznacza?

Badanie histopatologiczne musi byc interpretowane razem z badaniem endoskopowym, innymi badaniami i rozmowie z pacjentem. Niestety nie uda się postawić diagnozy w ramach tej strony, choć wstępnie nie nalezy zaniedbać stanu zdrowia Pani còrki, te fragmenty wyników badań, które Pani cytuje świadcza o chorobie. Zalecałbym konsultacje z doświadczonym gastroenterologiem. Więcej informacji na stronie www.melitamedical.pl