Zaczerwienienie powieki, opuchlizna okolicy oka a alergia

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu budzę się każdego rana z opuchniętym lewym okiem. Opuchlizna w dzień ustaje. Ale cała powieka pozostaje nieustannie zaczerwieniona. Za każdym razem kiedy kładę się do łóżka nagle zaczynam mieć zatkany nos i oczy zaczynają mnie szczypac. Czy jest to związane z alergia ? Jeśli tak, to jakie mam począć kroki jeśli chodzi o ten problem? Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który może przepisać leki przeciwalergiczne. Słabsze leki dostępne są w aptece bez recepty.
Pozdrawiam