Zajście w ciążę a stres i zamartwianie

jestem zalamana nie wiem z kim o tym porozmawiac jestem w ciazy na poczatku umarl mi brat przez co zaczelam pic alkohol po pewnym czaie okazalo sie ze jestem w ciazy robilam digitalny test i pokazalal 3 przestalam pic ale tak rozpaczliwie martwie sie o dziecko ze sie zalamalam wprawdzie jem ale zle sypiam budze sie z lekiem i ciaglym zamartwianiem o dziecko wiem ze stres szkodzi ale nie potrafie przesyac o tym myslec mieszkam za granica i nie mam mozliwosci porozmawiania z psychologiem co robic

Proszę rozważyć konsultacje psychologiczne poprzez Skype z psychologiem z Polski. Najwyraźniej ma Pani trudności z poradzeniem sobie z pojawiającymi się problemami - a ich tłumienie jedynie zwiększa napiecie i stres. Jeżeli jest Pani zainteresowana formą konsultacji online, zapraszam do kontaktu (psycholog@gardensport.pl). Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Być może są polskojęzyczni psychologowie/psychoterapeuci w kraju, w którym Pani obecnie przebywa ?