Założenie szwu okrężnego a problem z oddawaniem stolca

Witam.:) Jestem w 27 tyg ciazy. Od 23 tc mam zalozony szew okrezny. Wiadomo, przy takim szwie nie mozna sie wysilac, napinac itp. Mam jednak problemy z oddawaniem stolca (zaparcia, zatwardzenie). Wiem ze powinno sie jesc duzo produktow z blonnikiem, jablek. Jednak to niekiedy nie pomaga. Jak moge sobie jeszcze pomoc?

Witam
Sugeruję zwiększyć dobre tłuszcze w diecie, gdy w jelitach będzie bardziej ślisko, to masy kałowe łatwiej będą się przesuwać. Najlepiej zadziała ciepła zupa jarzynowa i 1 łyżka masła na 1 talerz zupy, 1-2 razy dziennie. Dodatkowo, dobrze zrobi na perystaltykę, uzupełnienie magnezu w biologicznej postaci, można zamówić tu: http://www.amway.pl/user/arkadia
Przy okazji będzie Pani bardziej elastyczna i spokojniejsza w czasie porodu. Polecam :)