Zamiast miesiączki biały śluz - co to oznacza?

Witam.

Mam pytanie dość dręczące mnie od kilku dni. Mam 20 lat. Ostatnio miałam stosunek ze swoim chłopakiem lecz był on przerywany. Jesteśmy raczej pewni, że do niczego nie doszło ale mimo to niepokoję się trochę. Miesiączki mam regularne. Ostatni raz miałam miesiączkę 9 listopada. Stosunek miałam tydzień później podkreślając, że był przerywany. Później kochaliśmy się jeszcze kilka razy na tej samej zasadzie lecz bez prezerwatywy. 6 grudnia powinnam dostać miesiączki. Jest 9 a ja wciąż jej nie mam. Zamiast jej pojawia się biała wodna wydzielina. Zrobiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Trochę się uspokoiłam lecz nadal nie wiem co mam zrobić.
Proszę o radę. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam serdecznie!

Należy pamiętać, e stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Może wówczas dojść do kontaktu z preejakulatem, który zawiera dostateczną ilość plemników aby doszło do zapłodnienia.
Dla pewności należy powtórzyć test ciążowy za tydzień. Na początku ciąży stężenie hCG może być zbyt niskie aby dać dodatni wynik testu ciążowego.

Gdyby kolejny wynik był negatywny a miesiączka nadal się nie pojawiła wskazana będzie wizyta u ginekologa. Być może przyczną nadmiaru wydzieliny z dróg rodnych jest stan zapalny dróg rodnych.
Pozdrawiam