Zaniki pamięci, blokada emocji, strefa intymna przyblokowana

Witam,mam 34 lata.Będać nastolatkiem-nerwicą lękowa.Póżniej depresja zapaść w głowie(ścisk głowy z obu stron).Później napadowośc.Obecnie mam pustkę w głowie zaniki pamięci blokada emocji strefa intymna przyblokowana ,ale nie całkiem.Brałem Leki:Seronil,Fluoxetyna,Stimuloton 50mg,Rispolept,Xanax,Hydroxizinum(za duzo ich kiedys wzialem.Moze 200 sztuk w ciagu 2-3 mcy.Jak moge wyleczyc ta pustke w glowie itp?Czy jest to wyleczalne czy zostanie na cale zycie?Czy to moze byc schizofrenia prosta?

Witam,

na podstawie Pańskiego listu, nie można postawić, czy też wykluczyć rozpoznania choroby o którą Pan pyta.Objawy które Pan opisuje, występują zarówno w spektrum zaburzeń nerwicowych jak i depresyjnych.
Skuteczna w leczeniu w/w problemów jest jednocześnie stosowana psychoterapia i farmakoterapia.
Gorąco polecam, wizytę u psychoterapeuty/psychiatry, podczas której mógłby Pan omówić swoje wątpliwości i zaplanować dalsze leczenie.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571

Nie jest możliwe postawienie diagnozy na podstawie tak krótkiego opisu. Do tego potrzebny jest bezpośredni kontakt z lekarzem, rozmowa, przeprowadzenie wywiadu. Diagnozę, czy to jest nerwica, depresja, czy schizofrenia, może postawić psychiatra bądź psycholog kliniczny. Z tego, co Pan pisze, wnioskuję, że jest / był Pan pod opieką psychiatry. Zachęcam do połączenia farmakoterapii (leków) z psychoterapią.