Zapalenie błony śluzowej opuszki dwunastnicy a dolegliwości

Witam, mam pytanie od prawie roku mam ból brzucha z lewej strony, miałam robione usg, kolonoskopie i gastroskopie i wynik badania wyszedł że mam zapalenie błony śluzowej opuszki dwunastnicy brałam leki i stosuje dietę ale dolegliwości nie ustępują poza tym moje bóle wiążą się z ciągła chrypą i problemem z mówieniem i oddychaniem a w brzuchu po lewej stronie przy nacisku wyczuwam guzek wielkości śliwki. Proszę o pomoc bo nie mogę chwilami normalnie funkcjonować

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wykryta zmiana wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.