Zawroty głowy, krwotoki z nosa, pogorszenie sprawności fizycznej

Witam, Od kilku miesięcy mam zawroty głowy, czasem leci mi krew z nosa oraz pogorszyła się moja sprawność fizyczna się pogorszyła. Miałam badany błędnik, krew.. Wszystko było w normie. Owszem zauważyłam spadek niektórych elementów w morfologii krwi, ale i tak wszystko było jeszcze w normie. Przykładowy wynik z morfologii sprzed pół roku: Limfocyty 5,4 , a wynik sprzed miesiąca 4,3. Badanie nigdy niczego mi nie wykazały.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sugeruję wyniki badań skonsultować z lekarzem. Wybiórczy wynik limfocytów, bez pełnego obrazu morfologi nie jest możliwy do zinterpretowania. Objawy mogą świadczyć o wielu schorzeniach - nadciśnienie tętnicze, uogólnione przemęczenie organizmu, zaburzenia rytmu serca. Niezbędne jest badanie kliniczne w celu zdiagnozowania problemu.