Zawroty głowy, szumy w uszach, drżenie ciała i osłabienie

Witam mam 30 lat.Cierpię na zawroty głowy,szumy w uszach,drżenie ciała,osłabienie,bóle nóg zwłaszcza łydek.Byłem u neurologa parę razy podejrzewał nerwicę przepisywał różne leki ale nie pomagało.Byłem u psychologa 4 razy też nic nie zdziałał dalej to samo co było.robiłem usg tt szyjnych wszystko ok.Morfologia trochę ponad normę krwinek czerwonych.Czy to może być od kręgosłupa.Mam trzaski w karku jak kręcę głową ale mam też kłujące bóle po obu stronach w ok krzyża co mam dalej robić?

Witam,

Jeżeli wszystkie przyczyny somatyczne zostały u Pana wykluczone, to proszę poszukać psychoterapeuty w swojej okolicy (lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub PTPsychologicznego).
Jeśli Pana dolegliwości mają podłoże psychiczne - to leczenie trwa zdecydowanie dłużej niż podczas czterech spotkań.