Zażywanie leku Lorista a zwiększone wypadanie włosów

Witam.Mam 21 lat. W wakacje rozpocząłem leczenie nadciśnienia i zażywam lek lorista. Od pewnego czasu zauważyłem zwiększone wypadanie włosów, w niektórych miejscach są sporo przerzedzone.I tu moje pytanie - czy może to być spowodowane przyjmowaniem tego leku? Czy mogą być jakieś inne przyczyny? Dodam, że odczuwam swędzenie głowy ale dopiero od 3- 4 dni. Czy istnieje szansa,że w ,,łysych'' miejscach włosy odrosną?

Proszę popatrzeć na fryzury męskich członków rodziny. Pewne sprawy są zapisane w genach. Nie na wszystko musimy się jednak pokornie zgadzać. Proszę przedyskutować ze swoim lekarzem możliwość zmiany leku oraz skonsultować się z dermatologiem. Popularnym lekiem jest loxon 2% dostępny bez recepty.