Zespół Morfana a krótkowzroczność, skolioza i wady serca

Witam, podejrzewam u siebie Zespół Marfana. Wzrost 182cm Waga 63kg Krótkowzroczność -6,5D Skolioza Rozstępy w dolnej partii pleców Niedomykalność zastawki do 10 roku życia Szmery w sercu Chondromalacja stawów kolanowych Proszę o jakiekolwiek opinie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej, na podstawie podanych informacji potwierdzić lub wykluczyć rozpoznanie zespołu Marfana. Jeśli jednak podejrzewa Pan u siebie to schorzenie, proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.