Złamanie 8 żeber i wynik RTG

w badaniu radiologicznym wykazano złamanie 8żebraw liniipachowej srodkowejz nieznacznym kątowym ustawieniem odłamów bez cech zrostu u kobiety63lata po resekcji żołądka ma go podrażniony chirurg przepisał Movalis 3 zastrz po1 duże bóle całych pleców brzucha odstawiła po1zażywa czopki przeciw bólowe naproxen 250 i 500 i diclofenag ale działają krótko kobieta b cierpi nie może leżeć ledwo siedzi co robić ...pomocy

Musi ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Jest bardzo wiele leków przeciwbólowych. Zapewne trzeba tylko zmodyfikować leczenie, użyć innych silniejszych leków, aby uzyskać ustąpienie dolegliwości bólowych.