Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Złe samopoczucie po zastosowaniu pigułek

witam, 17 września zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne, jednak po niecałych dwóch tygodniach odstawiłam je, ponieważ źle działały na moje samopoczucie. po 3 dniach dostałam miesiączkę. lekarz przepisał mi inne tabletki i teraz moje pytanie, czy nowe opakowanie mogę zacząć już teraz czy czekać do wystąpienia następnego krwawienia?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Można postąpić zarówno tak i tak. Wygodniej jednak będzie odczekać do kolejnego cyklu.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy