Złe samopoczucie po zastosowaniu pigułek

witam, 17 września zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne, jednak po niecałych dwóch tygodniach odstawiłam je, ponieważ źle działały na moje samopoczucie. po 3 dniach dostałam miesiączkę. lekarz przepisał mi inne tabletki i teraz moje pytanie, czy nowe opakowanie mogę zacząć już teraz czy czekać do wystąpienia następnego krwawienia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Można postąpić zarówno tak i tak. Wygodniej jednak będzie odczekać do kolejnego cyklu.