Zmiana antykoncepcji a plamienie

Witam 10 miesiecy stosowalam implant antykoncepcyjny niestey musialm go usunac poniewaz wystapily plamienia ktore trwaly w nieskonczonosc ,obecnie mam plaster antykoncepcyjny od dni 3 moje pytanie czy te plamienia ustapia czy to moze byc inna przyczyna sa nadal bardzo male juz ale jednak sa ,dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane plamienia powinny wkrótce ustąpić. Tak naprawdę, plastry w ramach działań ubocznych, także mogą powodować plamienia - warto o tym pamiętać.