Zmiany alergiczne na skórze twarzy

Dzień dobry mam 29 lat od pietnastu lat mam wyczulenia na twarzy przeważnie gdy się zpoce albo bo źle przespanej nocy lub coś tłustego zjem proszę pomóżcie miejsca przeważnie w których nie wyczula to policzki i czoło

Witam. Jeśli alergia związana jest z przyjmowaniem pokarmu Powinna Pani/Pan unikać jedzenia które nasila powstawanie wyprysków. Jeśli cera ma tendencje do przetłuszczania się zmiany mogą świadczyć również o trądziku. Problem jest częsty również u osób dorosłych w związku z czym sugeruję konsultację z dermatologiem który wdroży odpowiednie leczenie.