Zmiany zwyrodnieniowe krążków w postaci dyskretnych wypuklin pierścieni włóknistych

Moje wyniki MR: W odcinku Th śladowe zmiany zwyrodnieniowe krążków m/k Th4/5 i Th6/7 w postaci dyskretnych wypuklin pierścieni włóknistych, powodujących minimalny ucisk na worek oponowy.W odcinku L-S widoczne są cechy dyskopatii L5/S1 w postaci dehydratacji krążka m/k oraz w postaci centralnej przepukliny jądra miaż., wielkości 7mm,powodującej ucisk na worek opon..Wymiar przednio-tylny kanału na tym poziomie -10mm. Ponadto na poziomie S1/2 po prawej str torbiel Tarlova o śr 9mm. Mam 23lata.

Witam serdecznie,

Proszę udać się wraz z wynikiem do lekarza neurologa lub neurochirurga w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.