Zniekształcone wargi sromowe po stosunku z wibratorem

jestem lesbijkom często kocham się z koleżankom wibratorem ostatnio zniekształciły mi się wargi sromowe czy to wróci do normy pozdrawiam angelika

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakie konkretnie jest to zniekształcenie. Jeśli jednak nie doszło do uszkodzeń warg sromowych, najpewniej wszystko wróci do normy. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.