Żywienie 5-letniej córki chorej na atopowe zapalenie skóry i uczulonej na białko kurze i orzechy ziemne

Witam, moja 5-letnia córka jest chora na atopowe zapalenie skóry oraz dodatkowo uczulona na białko kurze i orzechy ziemne w bardzo wysokim stopniu. Co powinno się wyeliminowac z jej diety a jakie produkty możemy jej podawać.? Czym można zastapić jajko?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
tutaj konieczne jest indywidualne rozpatrzenie przypadku i kontakt z profesjonalnym Dietetykiem klinicznym.
zapraszam do konsultacji:
nataliaulewicz.pl
ulewicznatalia@gmail.com