Alergia na trawy, katar i krwawienie z nosa

Witam. Mam 20 lat. Od 4 tygodni mam katar ponieważ mam uczulenie na trawy lecz dziś pojawiła mi się krew z nosa. Moje pytanie czy jest to normalne ?

Może tak się zdarzyć :)

NA alergie leki anty alergiczne
na katar - czyli alergiczny nieżyt nosa - steryd do nosa oraz wypłukiwanie wieczoren alergenó z nosa - butelką Sinus Rinse lub FIX SIN :)

Oczywiscie krawienie może mieć wiele innych powodów dlatego w przypadku utrzymywania się koniecznie udaj się do laryngologa.