Biegunka i wzdęcia brzucha po posiłkach

Witam, mam problem z zaladkiem : biegunki co kolwiek bym nie zjadla, po kilku minutach po zjedzeniu ogromnie wzdyma mi brzuch ( jakbym bym byla w 6 mies ciazy?, jestem non stop zmeczona, spiaca, a najgorsze jest to ze moja waga nie spada tylko rosnie(przy wzroscie 168cm waga92) od roku jestem non stop na dietach I regularnie 5dni chodze na silownie odstawilam sol nabial przekaski brakcukrYcy ani tarczycy, kiedys wykryto u mnie refluks I nie zyt zaladka jakie badania zrobic? I co to moze byc?

Witam serdecznie,

to mi wygląda zdecydowanie na opóźnione nietolerancje pokarmowe. Warto zrobić testy jak najszybciej, aby wyeliminować produkty, które Pani szkodzą. Takie testy dostanie Pani w dobrych poradniach dietetycznych lub laboratoriach.

Zachęcałabym także do konsultacji u gastroenterologa. Pomocne będą także bakterie probiotyczne, które już Pani mogłaby przyjmować, aby poprawiać mikrobiologię przewodu pokarmowego.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mojego FB gdzie zamieszczamy wiele ciekawy informacji na temat żywienia i diety https://www.facebook.com/FoodDiet

Ewa Ceborska