Ból pod pępkiem podczas pozycji leżącej u 20-latka

Witam nie biorę już 5 dni Kreatny A gdy tylko leżę i naciskam na brzuch po prawej na dole i lekko pod pępkiem czuję ból. Miałem robione badania USG , morfologia , gastroskopia , to mam refluks. Boli tak od miesiąca nie wiem co robić , lekarz mówił tylko że to od nerwów. Piję herbatkę przed snem na uspokojenie i łykam od paru dni ULGIX i nie wiem juz co robić. Jak siedzę i naciskam to nie boli tylko jak leżę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie zadała Pani pytania. Proponuję zgłosić się do chirurga.