Ból w łydce w wyniku ćwiczeń

witam mam 40 lat i ważę 70 kg dlatego postanowiłam wziąć się za siebie codziennie przez godzinę ćwiczę jest to trening kardio, rozgrzewka, rozciąganie. Podczas wczorajszych ćwiczeń coś chrupnęło mi w łydce tak,że było to słychać.Ból jak tylko się gdzieś ruszę.Byłam dzisiaj z tym u lekarza ,który po obejrzeniu nogi stwierdził,że nic nie widzi,nie ma krwiaka,obrzęku,niczego.Przepisał lotion 1000.Noga nadal boli.Co to może być?Proszę o pomoc ,bo nie chcę przerywać swojego postanowienia zrzucenia

Renata GrzechociĹska

Mogło dojść do naderwania włókien mięśniowych. Proponuję wizytę u ortopedy.