Bóle podbrzusza po operacji przepukliny pachwinowej

Mam 29lat rok temu zaczelam miec bole w podbrzuszu z prawej strony. Chirurg wykluczyl zap.wyrostka i polecil wybrac sie do ginekologa., jednak tam wszystko jest ok poza zes.policystycznych jajnikow ale powiedzial ze to nie ma nic wspolnego(nie mam nadwagi) 18czerwca mialam op.przepukliny pachwinowej ale bol nadal powraca taki jak przed operacja rwacy i uczucie jakby ktos szpilki wbijal trwa okolo miesiaca do poltora z niewielkimi przerwami. Czy moge jeszcze cos zrobic?

Jeśli ginekologicznie, chirurgicznie jest wszystko w porządku i ginekolog oraz chirurg wykluczyli z ich strony podłoże dolegliwości sugerowałbym jeszcze wizytę u neurologa. Bóle jakie Pani opisuje mogą być związane z neuralgią obwodową czyli samoistnym podrażnieniem nerwów obwodowych lub np. rwą związaną z uciskiem na korzenie nerwowe (do rozważenia wykonanie RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa).

Witam, przykro mi, ale tematyka pytania wykracza poza kompetencje wynikające z mej specjalności (jestem urologiem). Proponuje zwrócić się o poradę do 1. chirurga, 2. neurologa / ortopedy (kręgosłup). Pozdrawiam RH