Co może oznaczać atak biegunkowy?

Witam, wczoraj w nocy obudzil mnie straszliwy palacy bol w podbrzuszu i odczucie nadchodzacej biegunki, kiedy bylam w toalecie od tego bólu zemdlalam i uderzylam sie w głowę mam wielki guz na czole. W tolecie znalazl mnie maz ocucil. Po odzyskaniu świadomości jeszcze dwukrotnie bylam w toalecie z biegunka odczuwalam slabosc ale juz nie bylo omdlenia. W ciagu 2 miesiecy 3 raz w nocy obudzila mnie biegunka ale wczesniej nie zemdlalam zroblam morfologie zelazo, magnez, potas i tsh w normie w morfologii leukocyty pow normy 11 dla normy 10, limfocyty obnizone do 12 a neutrofile podwyzszone, chcialam zapytac co moglo spowodowa tak takie omdlenie

Lek. Tomasz Budlewski

Być może komponenta ortostatycznego spadku ciśnienia proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego wyniki badań mogą świadczyć o infekcji