Co oznacza taki wynik u mojej 60-letniej may?

witam moja mama ma 60 lat odebrala winiki biopsji her 2 -0(status neg.)Antygen nowotworowy w normie.wezly chłonne pod pachami dobre. Tylko węzeł okołosutkowy w środku piersi powiększony. Guz 12 -15 milimetra. Ki67-odczyn dodatni 30%komorek nowotworowych rak zrazikowyinwazyjny .czy to jest rak luminalny a??? proponuja dla mamy radioterapie i usuniecie czesciowo piersi czy powinna byc chemia ???mama 3 lata temu miala raka trzonu macicy jest z Bialegostoku i martwie sie ze lekarze myla co do jej leczenia

Sugeruję porozmawiać z lekarzem prowadzącym, a jeśli Państwo (szczególnie Mama) nie są w stanie zbudować satysfakcjonującej relacji lekarz-pacjent z tym konkretnym lekarzem, należy szukać innego onkologa. Internet nie jest odpowiednim adresem na porady odnośnie leczenia onkologicznego.