Co oznaczają wyniki TK przy nowotworze pęcherza?

Prośba o opinie na temat wyników TK przy nowotworze pęcherza. Wątroba z licznymi torbielkami do 26mm w płacie ogoniastym. Liczna powiększone węzły chłonne w przestrzeni zaotrzewnowej do 22mm, węzły patologiczne. Pęcherz z widoczną zmianą egzofityczną 28x26mm, ściana pęcherza pogrubiała do 29mm na odcinku 6cm, guz nacieka gruczoł krokowy który jest powiększony 59x47mm. Powiększone węzły chłonne w miednicy małej do 22mm. Guzkowe pogrubienie opłucnej. Lekarz odmówił usunięcia pęcherza. Co dalej?

Witam , proponuję pilna konsultację w Centrum Onkologii w Warszawie na Ursynowie lub w Szpitalu MSW na Szaserów - tam są możliwości ew. leczenia skojarzonego!!! z.żurawski