Czy ampułki oczyszczające organizm mogą wpływać na działanie tabletek antykoncepcyjnych?

witam przez dwa tygodnie piłam ampułki oczyszczające organizm i chciałam zapytać czy mogły one wpłynąć na tabletki antykoncepcyjne skład ampułki : Organiczny sok grapefruitowy 7 400 mg Koncentrat organicznego soku z ananasa 2 720 mg Wyciąg z organicznej zielonej herbaty 2 000 mg

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że mogły, proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa, zależy jakie dokładnie tabletki są stosowane?