Czy to jest powiązane z kamieniem, który był szukany?

Witam, Wylądowałem w szpitalu z kolką nekrową, że względu na ilość gazów jelitowych badanie USG nie pozwoliło znaleźć kamienia. Zostało zlecone badanie TK jamy brzusznej i miednicy bez środka kontrastowego. Został znaleziony złog, który mam spróbować wydalić samoczynnie. Po wypisie zmartwił mnie opis badania TK. Na samym dole widnieje dopisek "podopłucnowy guzek Wlk. 8mm o charakterze mlecznej szyby w seg. 9 lewym" czy to jest powiązane z kamieniem, który był szukany?

Witam serdecznie,

Na podstawie samego wyniku badania TK nie można nić powiedzieć. Należy zgłosić się do lekarza prowadzącego celem konsultacji.

Pozdrawiam.