Czybz tymi schorzeniami kwalifikowałabym się do operacji zmniejszenia żoładka?

Witam mam 61 lat i choruję na cukrzycę typu 2, mam nadciśnienie i jaskrę. Czy kwalifikowałabym się do operacji zmniejszenia żołądka - wazę 90 kg przy wzroście 150 cm? Moja waga niegdyś to 45 kg. Pomimo stosowania wielu diet nie udaje mi się schudnąć.

Witam serdecznie,
na Pani miejscu nie decydowałabym się na operację ale o tym decyduje lekarz po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu.
Zastanawiam się jakie diety Pani stosowała?? Czy były to diety ułożone indywidualnie przez dietetyka? Często działanie na własną rękę, korzystanie z diet z internetu nie przynosi pożądanych efektów.
Chętnie ułożyłabym Pani dietę i zobaczymy czy operacja jest konieczna:), szczególnie że widzę iż jest Pani z Warszawy a ja tu przyjmuję pacjentów.
Pamięta Pani, że zmniejszenie żołądka to nie rozwiązanie problemu.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk