Dlaczego mam stany podgorączkowe od pół roku?

Jestem kobietą, mam 24 lata. Od pół roku mam w ciagu dnia stany podgorączkowe. Morfologia wyszła wzorowo, czynnik RF poniżej 20 (poniżej 30 norma), OB 13 (20 norma), CRP mniej niż 1. Tarczyca, FT3 i FT4 ok, anty-TPO,TG też dobre, alat, aspat ok. Ginekolog mowil ze "w srodku" tez jest ok. Dodatkowo miałam problemy chwilami z oddychanim, jakby tlenu brakowało, ale to rzadko. Aktualnie mam mniej siły, stan podgorączkowy nadal (w ciągu dnia od 37-37,2), bolą mnie stawy i mięśnie czasem i od niedawna zauważyłam ze mam takie grudki na wewnętrznej stronie ud, które po dotknieciu bolą i tak wzdłuż uda. Częśnciej się stresuje jakimi nieznaczącymi sytuacjami i jestem bardziej wrażliwa. Pomocy, co to może być? Mieszkam w Poznaniu, do kogo mogłabym się udać po pomoc?

Temperatura 37,2 to jeszcze norma.

Natomiast niepokojąca mimo wszystko temp., grudki na wewnętrznej powierzchni.

Gdyby te objawy mnie dotyczyły to udał bym się do:

1. Hematologa;

2. Reumatologa;

wizytylekarskie.org