Dłuższe plamienia przy implancie antykoncepcyjnym

Witam, od 5 miesięcy mam założony implant antykoncepcyjny,od jakiegoś czasu zaczęły występować dłuższe plamienia po 2 tyg a w ostatnim tygodniu dostałam gorączki ponad 39 stopni i boli w prawym podbrzuszu,gorączka przeszła po 2 dniach natomiast kujący ból w prawym podbrzyszu został ,czy powinnaś zgłosić sie do ginekologa czy raczej internisty?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania, opierając się jedynie na Pani opisie sytuacji w pierwszej kolejności sugerowałbym kontakt z ginekologiem.