Do jakiego lekarza powinna zgłosić się osoba z bólem głowy w okolicach skroni?

Witam, od ok 3 tygodni borykam się z bólem głowy, dokładnie chodzi o skronie, ból jest dość mocny, boli mnie prawa skroń i ucho, ogólnie mam całą prawą stronę obolałą, a są dni, że boli mnie cała głowa i wtedy najbardziej odczuwam właśnie obie skronie.. Ciśnienie mam książkowe, tzn zawsze w normie ... czasami mam dwa dni przerwy , ale ból znowu powraca, w zasadzie o każdej porze, ale wieczorem mam wrażenie, że ból jest najintensywniejszy. Bardzo proszę o podpowiedź co to może być i do jakiego lekarza się zgłosić.

Szanowna Pani, należałoby diagnozować przyczynę bólu, ja radziłbym wykonać badanie EEG oraz badanie NMR głowy poprzez Poradnię Neurologiczną. Pozdrawiam serdecznie