Interpretacje wyników Chlamydia Pneumoniae

Prośba o interpretacje wyników Chlamydia Pneumoniae IgG 36,21 RU/ml oraz IgM 0,16 Ratio Zrobiłem tę badania na Krztusiec w kl. IgM 0,15 Od 3-4 tygodni po przeziębieniu i katarze, wyleczonym czosnkiem i miodem, mam czasami intensywny -chyba suchy kaszel który ostatnio mocno się nasila. mam wrażenie suchości u gardle. Czuje ból w okolicach środka klatki piersiowej. Czasami czuje jak zbiera mnie na wykrztuśny kaszel.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podał Pan wartości referencyjnych dla laboratorium, w którym wykonał Pan badanie. Uniemożliwia to wiarygodną interpretację. Sugeruję, by wyniki ocenił lekarz POZ.